Evden Eve Nakliyat

Şubat 21, 2021

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat evinizi taşımak istiyor ama nakliye işlemleri gözünüzü mü korkutuyor? Eşyaların tek tek toplanması ve paketlenmesi gibi işlemlere vaktiniz mi yok? Hangi nakliye şirketine güveneceğinize karar mı veremiyorsunuz? O halde sizlere evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve bizimle çalışabilirsiniz.

evden eve nakliyat

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Sizlere sunduğumuz nakliye hizmetleri Avrupa standartlarındadır. Bu sayede aklınızdaki tüm soru işaretlerini silebilir ve hizmetlerimizden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler konusunda oldukça dakik ve pratik bir ekiple çalışmaktayız. Bu sayede işinizin belirtilen gün ve saatte başlayarak yine belirtilen gün ve saatte biteceğinden emin olabilirsiniz. Bu sayede sizler günlük hayatınızdan kopmayacak ve kısa sürede evinizin taşınma işlemlerinin tamamlanmasını seyredebileceksiniz.

Evden Eve Taşıma Hizmetleri

Bunların yanı sıra en çok tereddüt edilen sorulardan biri de beyaz eşyaların sökülmesi ve taşınıp yeni yerine monte edilmesi işlemlerdir. Sizlere alanında uzman çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu sayede beyaz eşyalarınızın de monte işlemleri kolaylıkla sağlanacaktır. Özellikle de buzdolabı en son fişi çekilecek ve gidilen yeni adreste ilk fişi takılacak olan beyaz eşyadır.

Bunun yanı sıra çamaşır ve bulaşık makinenizin tesisatlarının sökülmesi ve gidilen yeni yerde monte edilmesi işlemi de evden eve nakliyat hizmetlerimizin alanına girmektedir. Bunun yanı sıra beyaz eşyalar taşınırken tek bir elemanın sırtına alması, yerde sürterek taşıması gibi bilinçsiz davranışlar ile karşılaşmayacaksınız. Bunun yerine en az iki çalışanın bir beyaz eşyayı paketlemesi ve beraber dengeli bir şekilde taşıması işlemlerini gözlemleyebileceksiniz.

parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Evden Eve Nakliyat Nakliyede Uzman Hizmetler

Evinize taşıma günü öncesi ücretsiz uzman çalışanlarımız ile gelerek evinizde her türlü bilgiyi raporlamaktayız. Evin metre karesi, kaç oda olduğu, eşyaların büyüklüğü ve ağırlığı önemli kıstaslardır. Bunun yanı sıra aynı zamanda önemli olan bir diğer nokta da; kilometre hesabıdır. Gidilecek olan mesafe arttıkça fiyat tarifesi de artacaktır. Bu nedenle önceden gelip çalışma yapmamız daha sağlıklı olmaktadır.

Evden eve nakliyat hizmetleri esnasında herhangi bir pürüz çıkmaması için mutlaka sözleşmeye her türlü detayların not edilmesi gerekmektedir. Bu sayede taşıma günü esnasında herhangi bir sıkıntı çıkmaması sağlanmaktadır.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir