Parça Eşya Taşıma

Şubat 21, 2021

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı  eşya taşımacılık sisteminde en fazla tercih edilen eşyaların tek bir araçta toplanarak farklı müşterilerin eşyaları ile birlikte müşterinin adresine bırakılması hizmetidir. Nakliyat araçlarına eşyalar teslim edilirken ilk başta verilecek eşya ön kısma, en son teslimatı yapılacak olan eşya ise en arka kısma düzenli bir şekilde yerleştirilir. Tek bir araç da birden fazla kişilerin eşyaları olacağı için bu taşıma sistemi biraz daha az maliyetlidir.

parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma Avantajları

Parça eşya taşıma işleminde evinizin adresi ve eşyaların götürüleceği yerin adresinin verilmesi gerekir. Çünkü firmalar bu güzergâha gidecek olan araçları sizler için ayarlıyor. Verilen bilgiler doğrultusunda nakliye firmaları sizler için bir plan çıkartır.

Parça eşya taşımacılığı sisteminin en büyük avantajlarından bir tanesi eşyanıza uygun olarak belirlenen nakliyat aracı ile bir sefer de eşyalarınız istediğiniz adrese ulaştırılır. Böylelikle parça parça olarak eşyalarınızı götürmenize gerek kalmaz.

Parça Eşya Taşıma

Ordu parça eşya taşıma eşyalarınızın taşıma işlemi yapılırken son derece güvenilir ve profesyonel bir şekilde paketleme yapılır ve eşyalarınıza hiçbir zarar gelmez. Her bir eşya için firma sigorta yapar. Böylelikle eşyalarınızın başına bir iş geldiği zaman sigorta firması eşyanın bedelini öder. İstediğiniz gün ve saat de nakliyat işlemi yapılır. Bunun için evden eve nakliyat firmasıyla birkaç hafta öncesinden görüşerek araç ayarlanmasını sağlamanız gerekir. Bu nedenle rezervasyonların çok önceden yapılması gerekir.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir